Varbase Core (10.1.61) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Count
te: లెక్క

en: Table
te: పట్టిక

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Blocked users
te: నిరోధించిన వాడుకరులు
