Varbase Core (10.1.61) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Count
th: จำนวน

en: Table
th: ตาราง
