Varbase Core (10.1.61) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: More
tr: Devamı

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Last access
tr: Son erişim

en: Count
tr: Sayaç

en: Desc
tr: Azalan

en: Table
tr: Tablo

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: @interval ago
tr: @interval önce

en: Blocked users
tr: Engellenmiş kullanıcılar

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Asc
tr: Artan

en: @interval hence
tr: @interval sonra
