Varbase Core (10.1.61) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: ,
ug: ،

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
