Varbase Core (10.1.61) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: More
uk: Ще

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: User ID
uk: ID користувача

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Count
uk: Лічильник

en: Desc
uk: Спад

en: Table
uk: Таблиця

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Inactive users
uk: Неактивні користувачі

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Asc
uk: Зрост

en: @interval hence
uk: @interval віднині
