Varbase Core (10.1.61) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: More
ur: مزید

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
