Varbase Core (10.1.61) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: More
vi: Thêm

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Count
vi: Số lượng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Table
vi: Bảng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Unlock
vi: Bỏ khoá

en: Asc
vi: Tăng dần
