Varbase Core (all releases) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Path
cs: Cesta

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Unlock
cs: Odemknout

en: A brief description of your block.
cs: Stručný popis vašeho bloku.
