Varbase Core (all releases) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Path
da: Sti

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Default theme
da: Standardtema

en: All content
da: Alt indhold

en: Unlock
da: Lås op

en: A brief description of your block.
da: En kort beskrivelse af din blok.
