Varbase Core (all releases) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: yes
el: ναι

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Path
el: Διαδρομή

en: no
el: όχι

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Good
el: Καλό

en: Permissions
el: Άδειες

en: Password strength:
el: Αντοχή συνθηματικού:

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Strong
el: Ισχυρά

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Add lowercase letters
el: Προσθέστε πεζούς χαρακτήρες

en: Add uppercase letters
el: Προσθέστε κεφαλαίους χαρακτήρες

en: Add numbers
el: Προσθέστε αριθμούς

en: Add punctuation
el: Προσθέστε σημεία στίξης

en: Make it different from your username
el: Να είναι διαφορετικό από τον όνομα χρήστη

en: Weak
el: Επισφαλές

en: Fair
el: Μέτριο

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.
