Varbase Core (all releases) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Path
et: Tee

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Permissions
et: Õigused

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: All content
et: Kõik sisu

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.
