Varbase Core (all releases) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Path
fi: Polku

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: All content
fi: Kaikki sisältö

en: Unlock
fi: Avaa lukitus

en: A brief description of your block.
fi: Lohkosi lyhyt kuvaus.
