Varbase Core (all releases) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Path
fr: Chemin

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Permissions
fr: Droits

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: All content
fr: Tout le contenu

en: Unlock
fr: Déverrouiller

en: A brief description of your block.
fr: Une brève description de votre bloc.
