Varbase Core (all releases) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Path
gl: Ruta

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Permissions
gl: Permisos

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Unlock
gl: Desbloquear
