Varbase Core (all releases) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: yes
gu: હા

en: Path
gu: પાથ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
