Varbase Core (all releases) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: yes
he: סוגים

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Path
he: מיקום

en: no
he: לא

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Good
he: טוב

en: Permissions
he: הרשאות

en: Password strength:
he: חוזק הסיסמה:

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Strong
he: חזק

en: All content
he: כל התכנים

en: Add lowercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות קטנות

en: Add uppercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות גדולות

en: Add numbers
he: הוספת מספרים

en: Add punctuation
he: הוספת סימני פיסוק

en: Make it different from your username
he: שהסיסמה תהיה שונה משם המשתמש

en: Weak
he: חלש

en: Fair
he: בינוני

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Recommendations to make your password stronger:
he: המלצות ליצירת סיסמה חזקה יותר:
