Varbase Core (all releases) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Fair
kn: ಸುಮಾರಾಗಿದೆ

en: Unlock
kn: ಅನ್‌ಲಾಕ್ ಮಾಡು
