Varbase Core (all releases) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: yes
ml: അതെ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Path
ml: വഴി

en: Picture
ml: ചിത്രം
