Varbase Core (all releases) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: yes
ms: ya

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Path
ms: Laluan

en: Picture
ms: Gambar

en: no
ms: tidak

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Good
ms: Baik

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Password strength:
ms: Kekuatan kata laluan:

en: Block description
ms: Keterangan blok

en: Default theme
ms: Tema lalai

en: Strong
ms: Dikuatkan

en: Add lowercase letters
ms: Tambahkan huruf-huruf kecil

en: Add uppercase letters
ms: Tambahkan huruf-huruf besar

en: Add numbers
ms: Tambah nombor

en: Add punctuation
ms: Tambah tanda baca

en: Make it different from your username
ms: Buatkan ia berbeza dari nama pengguna anda

en: Weak
ms: Lemah

en: Fair
ms: Adil
