Varbase Core (all releases) - en to no translation catalogue (50 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: yes
no: ja

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Reset
no: Nullstill

en: Default
no: Standard

en: Archive
no: Arkiv

en: hidden
no: skjult

en: Path
no: Sti

en: Picture
no: Bilde

en: User ID
no: Bruker-ID

en: no
no: nei

en: Add content
no: Legg til innhold

en: Block
no: Blokk

en: Page
no: Side

en: Good
no: Bra

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Token
no: Symbol

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Changed
no: Endret

en: Password strength:
no: Passordstyrke:

en: Apply
no: Bruk

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: Offset
no: Forskyving

en: Default theme
no: Standard utseendemal

en: Welcome to
no: Velkommen til

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Strong
no: Sterk

en: Your virtual face or picture.
no: Ditt virtuelle ansikt eller bilde.

en: All content
no: Alt innhold

en: Monthly archive
no: Månedlig arkiv

en: Add lowercase letters
no: Legg til små bokstaver

en: Add uppercase letters
no: Legge til STORE bokstaver

en: Add numbers
no: Legge til tall

en: Add punctuation
no: Legge til tegnsetting

en: Make it different from your username
no: Gjøre det forskjellig fra brukernavnet ditt

en: Weak
no: Svak

en: Fair
no: Grei

en: Unlock
no: Åpne

en: Asc
no: Stigende

en: The time that the custom block was last edited.
no: Tidspunktet da den egendefinerte blokka sist ble redigert.

en: A brief description of your block.
no: En kort beskrivelse av blokka.

en: Basic block
no: Enkel blokk

en: A basic block contains a title and a body.
no: En enkel blokk inneholder tittel og brødtekst.

en: All content, by month.
no: Alt innhold, etter måned.

en: Recommendations to make your password stronger:
no: Anbefalinger for å gjøre passordet ditt sterkere:
