Varbase Core (all releases) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Path
nl: Pad

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.
