Varbase Core (all releases) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: yes
nn: ja

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Picture
nn: Bilete

en: no
nn: nei

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Good
nn: God

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Permissions
nn: Rettar

en: Password strength:
nn: Passordstyrke:

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -

en: Strong
nn: Sterk

en: Add lowercase letters
nn: Legg til små bokstavar

en: Add uppercase letters
nn: Legg til STORE bokstavar

en: Add numbers
nn: Legg til tal

en: Add punctuation
nn: Legg til spesialtegn (tegn som ikkej er tal eller bokstavar).

en: Make it different from your username
nn: Gjer det ulikt brukarnamnet ditt

en: Weak
nn: Svak

en: Fair
nn: Toleg
