Varbase Core (all releases) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା
