Varbase Core (all releases) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: yes
os: ойы

en: More
os: Ноджы

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
