Varbase Core (all releases) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Content
sk: Obsah

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: hidden
sk: skryté

en: Path
sk: Cesta

en: key
sk: kľúč

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: User ID
sk: ID používateľa

en: no
sk: nie

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Good
sk: Dobré

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Password strength:
sk: Bezpečnosť hesla:

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Inactive users
sk: Neaktívni používatelia

en: Offset
sk: Ofset

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Strong
sk: Silné

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Add lowercase letters
sk: Pridajte malé písmená

en: Add uppercase letters
sk: Pridajte veľké písmená

en: Add numbers
sk: Pridajte čísla

en: Add punctuation
sk: Pridajte diakritiku

en: Make it different from your username
sk: Musí byť iné ako vaše používateľské meno

en: Weak
sk: Slabé

en: Fair
sk: Uspokojivé

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Asc
sk: Vzostupne

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Recommendations to make your password stronger:
sk: Odporúčania pre silnejšie heslo:
