Varbase Core (8.x-6.11) - en to az translation catalogue (84 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: On
az: Aktiv

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Feed
az: Nəticə

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Archive
az: Arxiv

en: Path
az: Yol

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Last access
az: Son icazə

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Member for
az: üçün üzv

en: author
az: müəllif

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: All content
az: Bütün kontent

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Monthly archive
az: Aylıq arxiv

en: No front page content has been created yet.
az: Hələ heç bir ön səhifə məzmunu yaradılmayıb.

en: Find and manage content.
az: Məzmunu tapın və idarə edin.

en: No people available.
az: Əlçatan adam yoxdur.

en: Find and manage people interacting with your site.
az: Saytınızla əlaqə saxlayan insanları tapın və idarə edin.

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Select any filter and click on Apply to see results
az: İstənilən filtri seçin və nəticələri görmək üçün Tətbiq et üzərinə klikləyin

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
az: İstifadəçi hesablarını, rollarını və icazələrini idarə edin.

en: The time that the node was last edited.
az: Düyünün sonuncu redaktə olunduğu vaxt.

en: Lists (Views)
az: Siyahılar (Baxışlar)

en: A brief description of your block.
az: Blokunuzun qısa təsviri.

en: The username of the content author.
az: Məzmun müəllifinin istifadəçi adı.

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.

en: All content, by month.
az: Bütün məzmun, aya görə.

en: All content promoted to the front page.
az: Bütün məzmun ön səhifəyə yüksəldi.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
az: Müəyyən bir taksonomiya termininə aid olan məzmun.

en: {{ arguments.created_year_month }}
az: {{ arqumentlər.created_year_month }}

en: Find and manage content
az: Məzmunu tapın və idarə edin

en: Welcome to [site:name]
az: [site:name] saytına xoş gəlmisiniz

en: Name or email contains
az: Ad və ya e-poçt ehtiva edir
