Varbase Core (8.x-6.11) - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Path
eo: Vojo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Items
eo: Eroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Member for
eo: Membro dum

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Make it at least 6 characters
eo: Pasvorto devas havi almenaŭ 6 signojn.

en: Asc
eo: kreske
