Varbase Core (8.x-6.12) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: People
lo: ຄົນ

en: No front page content has been created yet.
lo: ຍັງບໍ່ທັນມີການສ້າງເນື້ອໃນ ໃນໜ້າຫຼັກ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
