Varbase Core (8.x-6.13) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
