Varbase Core (8.x-6.19) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.
