Varbase Core (8.x-6.20) - en to hu translation catalogue (96 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: On
hu: Be

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Path
hu: Útvonal

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Items
hu: Tételek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Token
hu: Vezérjel

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: author
hu: szerző

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Create Content
hu: Tartalom létrehozása

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Welcome to
hu: Üdvözlet

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Monthly archive
hu: Havi archívum

en: No front page content has been created yet.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom.

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Make it at least 6 characters
hu: Hosszúság növelése legalább 6 karakterre

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the node was created.
hu: Az időpont, mikor a tartalmat létrehozták.

en: The time that the node was last edited.
hu: Az időpont, mikor a tartalmat utoljára szerkesztették.

en: The time that the custom block was last edited.
hu: Az egyéni blokk utolsó szerkesztésének időpontja.

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: A brief description of your block.
hu: A blokk rövid leírása.

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: All content, by month.
hu: Minden tartalom, hónaponként csoportosítva.

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
hu: Egy bizonyos taxonómiakifejezéshez tartozó tartalom.

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Welcome to [site:name]
hu: [site:name] – üdvözlet a webhelyen!

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza
