Varbase Core (8.x-7.9) - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: hidden
sk: skryté

en: Path
sk: Cesta

en: key
sk: kľúč

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Items
sk: Položky

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Member for
sk: Členom už

en: author
sk: autor

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Make it at least 6 characters
sk: Zadajte minimálne 6 znakov

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú
