Varbase Core (8.x-8.13) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Archive
lv: Arhīvs

en: hidden
lv: slēpts

en: Path
lv: Ceļš

en: key
lv: taustiņš

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: author
lv: autors

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: All content
lv: Viss saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Make it at least 6 characters
lv: pagariniet to līdz vismaz sešiem simboliem

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
