Varbase Core (8.x-8.13) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Archive
se: Vuorká

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: About
se: Birra
