Varbase Core (8.x-8.18) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: author
gu: લેખક

en: People
gu: લોકો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Monthly archive
gu: મહિનાવાર ઈતિહાસ
