Varbase Core (8.x-8.30) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Filter
mg: Sivana

en: People
mg: Olona

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany
