Varbase Core (8.x-8.38) - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Picture
ku: وێنە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Make it at least 6 characters
ku: وا باشترە لە 6 هێما یان زیاتر پێکهاتبێت

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
