Varbase Core (9.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (96 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: On
ca: Actiu

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Feed
ca: Canal

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Archive
ca: Arxiva

en: hidden
ca: ocult

en: Path
ca: Camí

en: key
ca: clau

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Picture
ca: Imatge

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Items
ca: Elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: author
ca: autor

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Frontpage
ca: Portada

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Monthly archive
ca: Arxiu mensual

en: No front page content has been created yet.
ca: Encara no s'ha creat cap contingut per a la portada.

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Make it at least 6 characters
ca: Feu-la de com a mínim 6 caràcters

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Master
ca: Mestre

en: Administer account settings
ca: Administra la configuració del compte

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: The time that the custom block was last edited.
ca: L'hora en què el bloc personalitzat va ser editat per última vegada.

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: A brief description of your block.
ca: Una breu descripció del vostre bloc.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: All content, by month.
ca: Tot el contingut, per mes.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Welcome to [site:name]
ca: Benvingut/da a [site:name]

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté
