Varbase Core (9.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (54 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Picture
km: រូបភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Items
km: ធាតុ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: No front page content has been created yet.
km: មាតិកា​ទំព័រ​មុខ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: Make it at least 6 characters
km: បង្កើត​វា​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​ ៦ តួអក្សរ

en: Find and manage people interacting with your site.
km: រក​ និង​គ្រប់​គ្រង​មនុស្ស​ដែល​មាន​ទំនាក់​ទំនង​ជាមួយ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។
