Varbase Core (9.0.1) - en to nn translation catalogue (52 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: On
nn: På

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Picture
nn: Bilete

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Items
nn: Element

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Member for
nn: Medlem i

en: People
nn: Folk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Permissions
nn: Rettar

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -

en: No front page content has been created yet.
nn: Ikkje noko framsideinnhald har blitt laga enno.

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: Make it at least 6 characters
nn: Bruk minst 6 karakterar

en: Find and manage people interacting with your site.
nn: Finn og handsama folk som brukar nettstaden din.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nn: Handsama brukarkontoar, roller og rettar.
