Varbase Core (9.0.16) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: On
bg: Включи

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: hidden
bg: скрит

en: Path
bg: Път

en: Updated
bg: Обновено

en: Picture
bg: Изображение

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Authored on
bg: Написано на

en: Member for
bg: Член от

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права
