Varbase Core (9.0.17) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Feed
lt: Srautas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Archive
lt: Archyvas

en: hidden
lt: paslėptas

en: Path
lt: Kelias

en: key
lt: raktas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Member for
lt: Narys jau

en: author
lt: autorius

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Create Content
lt: Kurti Turinį

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: All content
lt: Visas turinys

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Make it at least 6 characters
lt: Turėtų būt bent jau 6 simboliai

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
