Varbase Core (9.0.2) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
