Varbase Core (9.0.31) - en to ps translation catalogue (41 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: hidden
ps: پټ

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Picture
ps: انځور

en: no
ps: نه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Items
ps: توکي

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: People
ps: خلک

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Strong
ps: زغرد

en: All content
ps: ټولې منځپانګې

en: Add numbers
ps: شمېرې زیاتول

en: Weak
ps: كمزورى
