Varbase Core (9.0.38) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Reset
sq: Rifillo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Path
sq: Pozicioni

en: Picture
sq: Fotografia

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Items
sq: Elementët

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Strong
sq: Vënë në dukje

en: Add lowercase letters
sq: Shto gërma të vogla

en: Add uppercase letters
sq: Shto gërma të mëdha

en: Add numbers
sq: Shto numra
