Varbase Core (9.0.39) - en to hy translation catalogue (59 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Picture
hy: նկար

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Good
hy: Լավ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Password strength:
hy: Գաղտնաբառի հուսալիությունը:

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Strong
hy: ՈՒժեղ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Weak
hy: թույլ

en: Fair
hy: Միջին

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: @interval hence
hy: @interval անց
