Varbase Core (9.0.39) - en to ur translation catalogue (33 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: yes
ur: جی ہاں

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: On
ur: آن

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Feed
ur: فیڈ

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Archive
ur: آرکائیو

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
