Varbase Core (9.0.5) - en to et translation catalogue (78 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Archive
et: Arhiiv

en: hidden
et: peidetud

en: Path
et: Tee

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Items
et: Kirjed

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: author
et: autor

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Permissions
et: Õigused

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: All content
et: Kõik sisu

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Make it at least 6 characters
et: Sisesta vähemalt 6 tähte

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Administer account settings
et: Halda konto seadeid

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab
