Varbase Core (9.0.5) - en to ht translation catalogue (27 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Asc
ht: Mont

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
