Varbase Core (9.0.73) - en to ug translation catalogue (52 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: no
ug: ياق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Good
ug: ياخشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Password strength:
ug: ئى م كۈچلۈكلىگى：

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Strong
ug: كۈچلۈك

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Weak
ug: ئاجىز

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
